କ୍ରୋମା ପକ୍ଷରୁ ପଟିଆରେ ନୂଆ ଷ୍ଟୋର୍ ଶୁଭାରମ୍ଭ ସହ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଟାଟା ଗ୍ରୁପ୍‌ର ସଂସ୍ଥା ତଥା ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଓ ବିଶ୍ୱାସନୀୟ ଓମ୍‌ନି-ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ରିଟେଲର୍ କ୍ରୋମା ପକ୍ଷରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଆବାସିକ ଏବଂ କର୍ପୋରେଟ୍ ଅଂଚଳ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ପଟିଆରେ ନୂଆ ଷ୍ଟୋର୍ ଖୋଲାଯାଇଛି । ପଟିଆର କାନନ ବିହାର ସ୍ଥିତ ଗାୟତ୍ରୀ ବିହାରର ବିଗ୍ ୱିଙ୍ଗ୍ ହୋଣ୍ଡା ନିକଟରେ କଂପାନି ଏହାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଷ୍ଟୋର୍‌କୁ ସ୍ଥାପନ କରିଛି ।
କ୍ରେମା ହେଉଛି ସହରର ପ୍ରଥମ ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ବଡ଼ ଧରଣର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଓମ୍‌ନି ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ରିଟେଲର ଯାହା ୫୫୦ରୁ ଅଧିକ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ର ୧୬୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ପାଦ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଉନ୍ନତ ସାମାଜିକ ଭିତିଭୂମି ଓ ଦୃଢ଼ ସଂଯୋଗ ଯୋଗୁଁ ଏକ ଉଦୀୟମାନ ଆବାସିକ ସ୍ଥଳ ଭାବେ ପଟିଆରେ ଦ୍ରୁତ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି, ତେଣୁ ଏଠାରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଖୋଜୁଥିବା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ଲାଗି ଏହା ଏକ ସମ୍ଭାବନାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି ।
ଦୁଇ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ଏହି ୧୨,୦୦୦ ବର୍ଗଫୁଟ୍‌ରୁ ଅଧିକ ସ୍ଥାନର ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଅଭିଜ୍ଞ କ୍ରୋମା ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହାୟତାରେ ସପିଙ୍ଗ୍ କରିପାରିବେ । ସେମାନେ ଷ୍ଟୋର୍ ରୁ ଟିଭି, ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌, ଡିଜିଟାଲ୍ ଡିଭାଇସ୍‌, ଶୀତଳତା ପ୍ରଦାନକାରୀ ସମାଧାନ, ଘରକରଣା ଆପ୍ଲାଏନ୍‌ସେସ୍‌, ଅଡିଓ ଓ ଆସେସୋରିଜ୍ କିଣିପାରିବେ । ସେମାନେ କ୍ରୋମାର ବିକ୍ରି ପରବର୍ତୀ ସେବା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା, ବିଶେଷଜ୍ଞକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଏବଂ ଶୀକ୍ଷଣୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଆଦି ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ ।
ଏହି ଅବସରରେ କ୍ରୋମା ଇନ୍‌ଫିନିଟି ରିଟେଲ୍ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ଏମ୍‌ଡି ଓ ସିଇଓ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଅଭିଜିତ ମିତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ଲାଗି ଆମ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଟିମ୍ ଉତ୍ସାହର ସହ ଚାହିରହିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ଲାଗି ଯାହା ସୁହାଇବ ତାହା ଚୟନ କରିବାରେ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରି ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଲ୍ଲସିତ କରିବୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମାନର ଏଣ୍ଡ୍‌-ଟୁ-ଏଣ୍ଡ୍ ସପିଙ୍ଗ୍ ଅନୁଭୂତି ପ୍ରଦାନ କରିବୁ । ଆମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ଲଗି ଆମେ ଏକ ବ୍ୟାପକ ଏବଂ ନୂଆ ଗାଡ୍‌ଜେଟ୍ ବର୍ଗମାଳା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବିକ୍ରି ପରବର୍ତୀ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିବୁ ।’’

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − four =