ଜେଡି ପାୱାର୍ ୨୦୨୪ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁ-ହ୍ୱିଲର୍ ଆଇକ୍ୟୁଏସ୍ ଏବଂ ଆପିଲ୍ ଷ୍ଟଡିସ୍ ପକ୍ଷରୁ ଟିଭିଏସ୍ ମୋଟରକୁ ୭ଟି ବର୍ଗରେ ସମ୍ମାନିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଟିଭିଏସ୍ ମୋଟର କମ୍ପାନୀ (ଟିଭିଏସ୍‌ଏମ୍‌) – ବିଶ୍ୱର ଏକ ଅଗ୍ରଣୀ ଅଟୋମେକର୍ ଯାହା ଦୁଇ ଏବଂ ତିନି ଚକିଆ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ – ଜେଡି ପାୱାର ୨୦୨୪ ଇଣ୍ଡିଆ ଦୁଇ ଚକିଆ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଗୁଣବତ୍ତା ଅଧ୍ୟୟନରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରି ଗର୍ବିତ । ଅଧ୍ୟୟନ ଫଳାଫଳଗୁଡିକ ଅସାଧାରଣ ଉତ୍ପାଦ ଗୁଣବତ୍ତା ଟିଭିଏସ୍‌ଏମ୍ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାକୁ ସୂଚିତ କରେ ।

ଟିଭିଏସ୍ ମୋଟର କମ୍ପାନୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ସିଇଓ କେ ଏନ ରାଧାକ୍ରିଷ୍ଣନ୍ କହିଛନ୍ତି, “ଏକାଧିକ ଉତ୍ପାଦ ବିଭାଗରେ ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବା ଆମର ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦର୍ଶାଏ । ମାଲିକାନା ଅଭିଜ୍ଞତା, ଉତ୍ପାଦର ଗୁଣବତ୍ତା, ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକରଣ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ଦେଇଥାଏ । ଆମ ପାଇଁ ଅହେତୁକ ଉତ୍ସାହ ଯୋଗାଇବ ।”

ଇଣ୍ଡିଆ ଆଇକ୍ୟୁଏସ୍ ପୁରସ୍କାର ବିବେଚନାରେ ଦୁଇ ଚକିଆ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଗୁଣବତ୍ତା ଅଧ୍ୟୟନ (ଆଇକ୍ୟୁଏସ୍‌) ମାଧ୍ୟମରେ ଯାହା ମାଲିକାନାର ପ୍ରଥମ ୬ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ଚକିଆ ଗୁଣର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରେ, କମ୍ପାନୀର ଅନେକ ମଡେଲ୍ ଟପ୍‌-ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀ ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଛି । ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଗୁଣରେ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ସ୍କୁଟର ବର୍ଗରେ ଟିଭିଏସ୍ ଜୁପିଟର ୧୨୫ ପ୍ରଥମ, ଅର୍ଥନୈତିକ ଗୁଣବତ୍ତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ସେହିପରି ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଗୁଣରେ ଟିଭିଏସ୍ ରେଡନ୍ ଅର୍ଥନୈତିକ ମୋଟରସାଇକେଲ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଥମ ଓ ଟିଭିଏସ୍ ଆପାଚେ ଆରଟିଆର ୧୬୦ ୨ଭି ପ୍ରିମିୟମ୍ ମୋଟରସାଇକେଲ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଟିଭିଏସ୍ ରାଇଡର୍ ହେଉଛି ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଗୁଣରେ ଏକଜିକ୍ୟୁଟିଭ୍ ମୋଟରସାଇକେଲ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବେଚିତ କରାଯାଇଛି ।

ଇଣ୍ଡିଆ ଆପିଲ ପୁରସ୍କାର ବିବେଚନାରେ ଅଭିନବତା ଏବଂ ଉତ୍କର୍ଷତା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ମଧ୍ୟ ଜେ.ଡି ପାୱାର ୨୦୨୪ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ଆପିଲ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଛି, ଉପସ୍ଥାପିତ ପାଞ୍ଚଟି ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟରୁ ଚାରିଟିରେ ସ୍ଥାନିତ ହୋଇଛି । ଟିଭିଏସ୍ ଜୁପିଟରକୁ ସବୁଠାରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅର୍ଥନୈତିକ ସ୍କୁଟର, ଟିଭିଏସ୍ ରେଡନ୍‌କୁ ସବୁଠାରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅର୍ଥନୈତିକ ମୋଟରସାଇକେଲ୍‌, ଟିଭିଏସ୍ ରାଇଡର୍‌କୁ ସବୁଠାରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ମୋଟରସାଇକେଲ୍‌, ଟିଭିଏସ୍ ଆପାଚେ ଆରଟିଆର ୧୬୦ ୨ଭିକୁ ସବୁଠାରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରିମିୟମ୍ ମୋଟରସାଇକେଲ୍ ଓ ଟିଭିଏସ୍ ଏନଟର୍କକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ସର୍ବାଧିକ ଆବେଦନକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ସ୍କୁଟର ଭାବେ ବିବେଚିତ କରାଯାଇଛି ।

ଏହି ଉପଲବ୍ଧି ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ, ଟିଭିଏସ୍ ମୋଟର ନିଜକୁ ଏକ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଲିଡର ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିଛି, ଏହାର ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ପାଞ୍ଚଟି ସେଗମେଣ୍ଟ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟରୁ ଚାରିଟି ସ୍ଥାନିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମାର୍କେଟ କ୍ୟାପ୍ ଦ୍ୱାରା ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଶ୍ୱର ତୃତୀୟ ସର୍ବାଧିକ ମୂଲ୍ୟବାନ କମ୍ପାନୀ ଏବଂ ବିଶ୍ୱର ଚତୁର୍ଥ ବୃହତ୍ତମ ଦୁଇ ଚକିଆ ଏବଂ ତିନି ଚକିଆ ଉତ୍ପାଦନକାରୀ ଭାବେ ଉଭା ହୋଇଛି ।

ଉପଭୋକ୍ତା ଜ୍ଞାନ, ଏଆଇ ଚାଳିତ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ଏବଂ ପରାମର୍ଶଦାତା ସେବାରେ ଜେ.ଡି. ପାୱାର ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଅଗ୍ରଣୀ । ଜେଡି ପାୱାର ୫୦ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦ ସହିତ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ଉପରେ ଉତ୍ସାହଜନକ ଶିଳ୍ପ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରଦାନ କରିଆସୁଛି । ପ୍ରମୁଖ ଶିଳ୍ପଗୁଡିକରେ ବିଶ୍ୱର ଅଗ୍ରଣୀ ବ୍ୟବସାୟଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ଗ୍ରାହକ ମୁହାଁ ରଣନୀତିକୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଜେ.ଡି. ପାୱାର ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତି । ଉତ୍ତର ଆମେରିକା, ୟୁରୋପ ଏବଂ ଏସିଆ ପାସିଫିକ୍ ରେ ଜେଡି ପାୱାର ର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଅଛି । ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଫଳାଫଳ ସହିତ, ଟିଭିଏସ୍ ମୋଟର କମ୍ପାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ୭ ଟି ଜେଡି ପାୱାର୍ ମଡେଲ୍ ପୁରସ୍କାର ପାଇଛି ଯାହା ଶିଳ୍ପରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି ।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × one =