କ୍ରିକେଟର ହେଟମିୟରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ବିବାଦରେ ସୁନିଲ ଗାଭାସ୍କର

ଭାରତର କିମ୍ବଦନ୍ତୀ କ୍ରିକେଟର ତଥା ସମୀକ୍ଷକ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ପୁଣି ଥରେ ସମାଲୋଚକଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟରେ ଅଛନ୍ତି। ଏଥର ଗାଭାସ୍କର ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମିୟରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ଅଡ଼ୁଆ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ପୂର୍ବରୁ ସେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ବିବାଦକୁ ଆସିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ରାଜସ୍ଥାନ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମିୟର ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିବା ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି ଯେ ହେମୀରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରସବ କରିଛନ୍ତି, ଏବେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ଯେ ହେଟମିୟର ମଇଦାନରେ ଡେଲିଭରି କରିପାରୁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ । ସେପଟେ ସାତୋଟି ବଲରେ ଛଅ ରନ କରିବା ପରେ ହେଟମିୟର ଆଉଟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ବାସ ଏହା ପରେ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ଆଇପିଏଲରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ପାଇଁ ଖେଳିଥିବା କାରିବିଆନ୍ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଶିମ୍ରନ୍ ହେଟମିୟର ନିକଟରେ ଜଣେ ପିତା ହୋଇଛନ୍ତି। ପିତା ହେବାବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ କିଛି ଦିନ ଛୁଟି ନେଇ ନିଜ ଦେଶ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ।

ପିତା ହେବା ପରେ ହେଟମିୟର ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଏକ ଛୋଟ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ପିତା ହେବା ପରେ ହେଟମିୟର ପୁନର୍ବାର ତାଙ୍କ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଚେନ୍ନାଇ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳିଥିଲେ। ଚେନ୍ନାଇ ବିପକ୍ଷରେ ହେଟମିୟର ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ଇଂରାଜୀ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିବା ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି ଯେ ହେଟମିୟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରସବ କରିଛନ୍ତି, ଏବେ ସେ ଦେଖିବା ଉଚିତ କି ସେ ମଇଦାନରେ କଣ କରୁଛନ୍ତି ? ଏହି ଜିନିଷଟି ତାଙ୍କ ପିତା ହେବା ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ଏକ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି ଏବଂ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କୁ ମନ୍ତବ୍ୟରୁ ହଟାଇବାକୁ ଦାବି ରହିଛି । ଏ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ସାରା ଦେଶରେ ଏନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × three =