ମଞ୍ଜିତ କୁମାର ହୋତା ଓଡିଶାର ଇଭେଣ୍ଟ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପରେ “ବର୍ଷର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ 2023” ଭାବରେ ସମ୍ମାନିତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଅତ୍ୟଧିକ ଗର୍ବ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ସହ ଆମେ ଘୋଷଣା କରୁଛୁ ଯେ ଇଭେଣ୍ଟ୍ ପ୍ଲସ୍ ର ସହ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା ଇଭେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀ ମଞ୍ଜିତ କୁମାର ହୋତା ଇଭେଣ୍ଟ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ବର୍ଗରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ୱାର୍ଲ୍ଡ ୱାଚ୍ ମାସିକ ପତ୍ରିକା ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନଜନକ ‘ବର୍ଷର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ 2023’ ପୁରସ୍କାର ପାଇଛନ୍ତି। ଏକ ମହାନ୍ ସମାରୋହରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଶ୍ରୀମତୀ ସୁଲୋଚାନା ଦାସ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନର ମେୟର, ଶ୍ରୀମତୀ ଶ୍ଵେତା ସ୍ନିଗ୍ଧା ମିଶ୍ର, ଓଡ଼ିଶା ବିଲଡିଂ ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକ କଲ୍ୟାଣ ବୋର୍ଡର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ଏବଂ ଶ୍ରୀ ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନା, ବିଧାୟକ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟ ଏହି ସମ୍ମାନଜନକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ।

ଏହି ସମ୍ମାନ ଶ୍ରୀ ମଞ୍ଜିତ କୁମାର ହୋତାଙ୍କ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅବଦାନ, ସ୍ଥିର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟ ପରିଚାଳନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପଯୁକ୍ତ ପାରଦର୍ଶିତା ଯୋଗୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ଅଦମ୍ୟ ଉତ୍କର୍ଷତା ଏବଂ ଅସାଧାରଣ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ଏକ ଗଭୀର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ଦ୍ୱାରା ଚିହ୍ନିତ ଏକ ବୃତ୍ତି ସହିତ, ମଞ୍ଜିତ ଶିଳ୍ପରେ ଜଣେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ନିଜର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ ଅବସରରେ ଶ୍ରୀ ମଞ୍ଜିତ କୁମାର ହୋତା କହିଛନ୍ତି ଯେ “ଇଭେଣ୍ଟ ଏବଂ ଚିତ୍ତବିନୋଦନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ‘ବର୍ଷର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ 2023’ ପୁରସ୍କାର ପାଇବା କେବଳ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଜୟ ନୁହେଁ, ଏହା ସାମୂହିକ ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାର ଏକ ଉତ୍ସବ ଯାହା ଆମ ଶିଳ୍ପକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ। ସମ୍ମାନଜନକ ୱାର୍ଲ୍ଡ ୱାଚ୍ ମାସିକ ପତ୍ରିକାର ଏହି ସମ୍ମାନ ହେଉଛି ସହଯୋଗର ଶକ୍ତି, ନବସୃଜନ ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟ ପରିଚାଳନାର ସ୍ଥାୟୀ ଆତ୍ମାକୁ ଏକ ନମ୍ର ସ୍ୱୀକୃତି। ଇଭେଣ୍ଟ ପ୍ଲସରେ ମୋର ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଦଳର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମଗ୍ର ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ଯାହା ଆମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରେ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଗଭୀର କୃତଜ୍ଞ। ଏହି ପୁରସ୍କାର ହେଉଛି ଅସୀମ ସମ୍ଭାବ୍ୟତାର ଏକ ପ୍ରମାଣ, ଯେତେବେଳେ ଇଭେଣ୍ଟ ଜଗତରେ ଉତ୍ସାହ ପୂରଣ ହୁଏ”।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + twelve =