ହାଇକୋର୍ଟ ଗଲେ ମମିତାଙ୍କ ପରିବାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନ୍ୟାୟ ଦାବିରେ ଓଡିଶା ହାଇକୋର୍ଟରେ ପହଁଞ୍ଚିଛନ୍ତି ମମିତାଙ୍କ ପିତା ମାତା । କାଲାହାଣ୍ଡି ମହଲିଙ୍ଗ ସନସାଇନ୍ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକ ମମିତା ମେହେରଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଏହି ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି ମମିତାଙ୍କ ପରିବାର । ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ଶେଷ କରିବାକୁ ଓଡ଼ିଶା ହାଇକୋର୍ଟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରି ମୃତ ମହିଳା ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପିତାମାତା କୋର୍ଟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଯାଞ୍ଚ ଶେଷ ହେବାରେ ବିଳମ୍ବ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ସିନ୍ଧେକେଲା ଆଇଆଇସି ଦଳ ବ୍ୟତୀତ ରାଜ୍ୟ ଗୃହ ସଚିବ, ପୋଲିସ ଡିଜି, ବୋଲାଙ୍ଗୀର କଲେକ୍ଟର ଏବଂ ଏସପିଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାର ଅନ୍ତଭୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାର ଫାଷ୍ଟ୍ରାକିଂ ପାଇଁ ସେମାନେ କୋର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି।ବରିଷ୍ଠ ଓକିଲ ପିତାମ୍ବର ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ମମିତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ଲିଖିତ ପିଟିସନରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ମାମିତା ହତ୍ୟା ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚରେ ପୋଲିସର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ମାମଲାର ତଦନ୍ତକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ପରିଚାଳିତ କରୁନାହାନ୍ତି ।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 5 =