ବାଜାଜ୍ ଆଲିଆନ୍ଜ୍ ଲାଇଫ୍ ଏହାର ସହଭାଗୀ ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ବୋନସ୍ ଘୋଷଣା

– ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ- ୨୦୨୪ ପାଇଁ ଘୋଷିତ ୧,୩୮୩ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବୋନସରୁ ୧୧.୬୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପଲିସିଧାରୀ ଉପକୃତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଭାରତର ଅଗ୍ରଣୀ ଘରୋଇ ଜୀବନ ବୀମା କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟରୁ ବଜାଜ ଆଲିଆନ୍ଜ ଲାଇଫ କ୍ରମାଗତ ୨୩ତମ ବର୍ଷ ପାଇଁ ବୋନସ ଘୋଷଣା କରିଛି । ଏହା ୧୧.୬୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପଲିସିଧାରୀଙ୍କ ପାଇଁ, ଯେଉଁମାନେ କମ୍ପାନୀର ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ (ଅଂଶଗ୍ରହଣ) ଉତ୍ପାଦରେ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଆର୍ଥିକବର୍ଷ- ୨୦୨୪ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ୧,୩୮୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋନସ ଘୋଷଣା କରିଛି, ଯାହା କମ୍ପାନୀ ଇତିହାସରେ ସର୍ବାଧିକ ବୋନସ ଅଟେ ।

ପାରମ୍ପାରିକ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ ସହ ପୋଲିସୀ ଧାରକମାନେ ଏହି ବୋନସ୍ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧, ୨୦୨୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ ଏହି ବୋନସ୍ ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ଘୋଷିତ ବୋନସରୁ ବଜାଜ ଆଲିଆନ୍ଜ ଲାଇଫ ଫ୍ଲେକ୍ସି ଇନକମ ଗୋଲ, ବଜାଜ ଆଲିଆନ୍ସ ଏଲିଟ ଆସ୍ୟୋର, ବଜାଜ ଆଲିଆନ୍ଜ ଲାଇଫ ଏସ ଭଳି ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକର ପୋଲିସୀ ଧାରକମାନେ ଏହି ବୋନସ୍ ମାଧ୍ୟରେ ଉପକୃତ ହେବେ । ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ- ୨୦୨୪ ବୋନସ୍ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ- ୨୦୨୩ ବୋନସ୍ ଠାରୁ ୧୫% ଅଧିକ ରହିଛି । ଯାହା ୨୦୨୩ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷରେ ଏହା ୧,୨୦୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଥିଲା ।

ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ବାଜାଜ ଆଲିଆନ୍ଜ ଲାଇଫ ଇନସୁରାନ୍ସ ତରୁଣ ଚୁଗ୍ କହିଛନ୍ତି, “ଦୁଇ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଆମ ଇତିହାସରେ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସ୍ତରର ବୋନସ ଘୋଷଣା କରି ଆମେ ଆନନ୍ଦିତ ଆମେ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଲକ୍ଷ୍ୟର ନିକଟତର କରିଥାଉ । ଏହି ବୋନସ ଘୋଷଣା ସେହି ଦିଗରେ ଏକ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପଦକ୍ଷେପ, ଯେହେତୁ ଆମେ ଆମର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଜୀବନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ କମ୍ପାନୀ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସକୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ।”

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷରେ ଘୋଷିତ ବୋନସଗୁଡିକ ଜମା ହୋଇ ପଲିସିର ପରିପକ୍ୱତା କିମ୍ବା ପ୍ରସ୍ଥାନ ଉପରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥାଏ । ଅତିରିକ୍ତ ଭାବରେ, ନୀତି ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ଅନୁଯାୟୀ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନୀତି ଇଭେଣ୍ଟରେ ନଗଦ ବୋନସ୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ।

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × three =