ଜାଲ ବିଲ ସଂଗ୍ରହ ସମ୍ପର୍କରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସଚେତନ କଲା ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍

ଟାଟା ପାୱାର ଏବଂ ଓଡିଶା ସରକାରଙ୍କ ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ ଯୌଥ ଉଦ୍ୟୋଗ ଟିପି ସାଉଥ୍ ଓଡିଶା ବିତରଣ ଲିମିଟେଡ୍ ଆଜି ଠକମାନଙ୍କ ବିଲ୍ ସଂଗ୍ରହ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ସଚେତନତା ବାର୍ତ୍ତା ଜାରି କରିଛି। ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଛଦ୍ମବେଶରେ କିଛି ଠକ ଜାଲ ଏମପିଓଏସ ମେସିନ ଯୋଗେ ବିଲ ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବା ନଜରକୁ ଆସିଛି।

ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ଡିଭିଜନ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୋଲାସରା ସବ୍-ଡିଭିଜନର ଚିରିକିପଡା ବିଭାଗରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଏପରି ଠକାମୀ ବିରୋଧରେ କମ୍ପାନୀ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଦାଖଲ କରିଛି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ ର କୌଣସି ଅନୁମତି ବିନା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ, ବିଲ୍ ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଏକ ଠକେଇ ଏମପିଓଏସ ମେସିନ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ | ସେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ରସିଦରେ ଗ୍ରାହକ ସଂଖ୍ୟା ନଥିଲା, ଏବଂ ଏଥିରେ ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ ଲୋଗୋ ନ ଥିଲା |

ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ ସମସ୍ତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରେ ଯଦି ସେମାନେ ଏହିପରି କୌଣସି ଠକାମିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ତୁରନ୍ତ କମ୍ପାନୀ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ | କମ୍ପାନୀ ସମସ୍ତ ବିଲ୍ ପାଇଁ କେବଳ ପ୍ରାଧିକୃତ ପେମେଣ୍ଟ ମୋଡ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାଏ ଯେଉଁଠାରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦେୟ ପରେ ଏକ ବୈଧ ରସିଦ ପାଇଥା’ନ୍ତି |

ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ ର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ 24 ଘଣ୍ଟିଆ ଟୋଲ୍ ଫ୍ରି ନମ୍ବର 1800-345-6797 / 1912 ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ପଏଣ୍ଟ୍ ସମାଧାନ | ଏହିପରି ରସିଦ ବିନା ବିଲ ପେମେଣ୍ଟ ମାଗୁଥିବା ଠକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତୁରନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ କରିବାକୁ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ସମସ୍ତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି।

ଟିପି ସାଉଥ୍ ଓଡ଼ିଶା ଡିଷ୍ଟ୍ରିବ୍ୟୁସନ ଲିମିଟେଡ୍‌ର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଅରବିନ୍ଦ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଠକାମିର ଏଭଳି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ଆମେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିଛୁ। ଆମେ ଚାହୁଁ ଯେ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନେ ବିଲ୍ ପେମେଣ୍ଟ ପାଇଁ କେବଳ ପ୍ରାଧିକୃତ-ଚ୍ୟାନେଲ କିମ୍ବା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ | ଆମେ ମଧ୍ୟ ଆମର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିବୁ ଯେ ଉପଯୁକ୍ତ ଟିପିଏସ୍ଓଡିଏଲ୍ ରସିଦ ବିନା ବିଲ୍ ପୈଠ ନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ଆମ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଏହି ବିଷୟରେ ରିପୋର୍ଟ କରନ୍ତୁ । ”

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + eighteen =